Blog

NEW WEBSITE OVERVIEW

Wraz z najnowszą kolekcją zdecydowaliśmy się na zmianę witryny internetowej. Teraz jest jeszcze bardziej przejrzysta, łatwiej znaleźć na niej niezbędne informacje, przy czym pozostała nowoczesna i designerska. Zapraszamy na przegląd funkcjonalności nowego sklepu internetowego poniżej.

Kilka zmian nazewnictwa od którego zaczniemy.

  • Current Stage odwołuje do przeglądu produktów z aktualnej kolekcji
  • Campaigns czyli kampanie zdjęciowe dotyczące każdej kolekcji lądującej na naszej stronie internetowej
  • Retailers to zakładka ze sklepami partnerskimi, które mają w swojej ofercie odzież Phenotype

Jak już na pewno zauważyliście, rozpoczęliśmy również pisać bloga, na którym zostaniecie poinformowani o najnowszych kolekcjach, kampaniach zdjęciowych, video oraz innych wydarzeń dotyczących Phenotype oraz bliskich nam osób.

Zakładka Sold out odpowiada jak dawniej za wyświetlanie produktów wyprzedanych i wycofanych z oferty kolorystyk, znika jednak możliwość Restocku produktów. Chcemy skupić się na wprowadzaniu jaknajwiększej ilości nowych produktów i kroi, dlatego postanowiliśmy zrezygnować z restocków prawie w całości. Modele te będą za to wracać ze zmienionymi kolorystykami lub udoskonaleniami jak bywało to dawniej.

Na nowej stronie dodaliśmy możliwość rejestracji i logowania klientów. Z tej opcji powinni skorzystać przede wszystkim stali klienci, którzy nie będą musieli już wpisywać lub zapamiętywać swoich danych w witrynie. Nadal pozostaje możliwość dokonywania zakupów bez rejestracji i logowania dla osób, które dopiero nas poznają.

Kolejną funkcjonalnością jest wyszukiwanie produktu wg. nazwy, opisu lub tagów produktu.

Zmieniona została również karta produktu gdzie zdjęcia są większe, opisy dokładniejsze a dodatkowo sugeruje podobne lub pasujące produkty do wyświetlanego aktualnie.

Na dole witryny w każdej zakładce znajduje się stopka ze wszystkimi niezbędnymi informacjami oraz panel zapisu do newslettera czyli Phenotype Dispatch dostarczający poprzez pocztę elektroniczną automatyczne najnowsze informacje o wpisach na blogu, produktach dostępnych w naszej ofercie oraz aktualnych promocjach.

W opcjach płatności pozostają PayU - płatności błyskawiczne dla kont z polskich banków, Paypal do płatności z salda Paypal oraz kart debetowych i kredytowych oraz Płatność przy odbiorze czyli Cash on delivery.

Phenotype newsletter