Blog

Wiosnę otwiera "Raw Pack". Dowiedz się więcej o premierze

Raw Pack otworzy kolekcję wiosenną 18' już w tę niedzielę. Jak sama nazwa wskazuje będzie surowo, ale co przez to rozumieć? Ubrania pozbawione są brandingu zewnętrznego, poza naszywkami żakardowymi nie mają nadruków czy haftowanych aplikacji. Wykończone surowymi szwami lub w surowym stylu produkty z tej paczki będą w świetnie znanych wam krojach po lekkim lifcie oraz w zupełnie nowych opracowanych specjalnie pod tę premierę. Kroje te w połączeniu z dzianinami pętelkowymi Honey Comb oraz Loose Terry z fantastyczną fakturą zewnętrzną tworzą spójną całość na, której nam zależało.Wspomniana paczka jest pierwszą z czterech przygotowanych na wiosenny sezon, każdy z nich odbędzie się online, a stoki będą bardzo mocno limitowane. Ponadto każdy z dropów będzie miał oddzielny lookbook, klimat, dodatki lub motyw przewodni.

Kolorystyka zamyka się w kolorach Black, Offwhite/Cream, Khaki, Navy, Gray oraz Guinea Fowl. Sześć kolorów, dziewięć produktów, oraz nowa odsłona limitowanych paczek od Phenotype.

Wejdź tutaj jutro, a będziesz mógł przyjrzeć się z bliska Preview Raw Packu przez premierą online, która będzie w niedzielę.


Chcesz być zawsze na bieżąco? Dołącz do naszej grupy na facebooku > Phenotype Carriers


Phenotype newsletter