Stage 13 Goldie Pack Lookbook & Premiere

Przedstawiamy Lookbook do Goldie Packu, który właśnie wylądował w naszym sklepie internetowym. Zdjęcia autorstwa Damiana Denisa @dou.bled, zaś w roli modela wcielił się Igor Kwiatkowski @igor_kwiatkowski

View more

Stage 13 Goldie Pack

Goldie Pack waszą decyzją ląduje jako pierwszy na sklepie! Zobacz wiosenny drop nowych longsleevów oraz bluz ze złotymi dodatkami!

View more

Stage 13 Still Gone Pack

Zapraszamy na premierę Still Gone Pack z kolekcji Stage 13 przewidzianą na wiosnę tego roku. W paczce T-shirty oraz bluzy z kapturem. Pack dostępny będzie od 10.04.2019 od godziny 20.00

View more

Stage 13 Boxed Pack Lookbook & Premiere

Lookbook coming soon...

View more

Stage 13 Boxed Pack

I nastąpiły kolory! Pierwszy w tym roku drop z kolorową zawartością. Przedstawiamy Boxed Pack z koszulkami oraz męskimi bluzami z kapturem zdobionymi żakardem obszytym haftem. Świetne rozwiązanie, trwałe na pewno przypadnie do gustu miłośnikom haftowanych rozwiązań. 

View more

Stage 13 Pants Pack Lookbook & Premiere

Zapraszamy do obejrzenia Lookbooka oraz na premierę Pants Pack z wiosennej kolekcji Stage 13

View more

Stage 13 Pants Pack

Premiera dokładnie tego z czego głównie słyniemy - czyli spodnie! Joggery i inne spodnie Phenotype w różnych odsłonach dostaniecie już dzisiaj!

13.03.2019 o godzinie 20.00 odbędzie się premiera online Pants Packu z kolekcji Stage 13 na sezon Wiosna 2019. Preview kolekcji poniżej, zdjęcia na modelu będą dostępne w momencie premiery. Najnowsze trendy streetwearowe i spodnie pasujące do waszych najlepszych kicksów.

View more

Stage 13 Monochrome Logo Pack Lookbook & Premiere

Przestawiamy Lookbook do limitowanego rzutu Monochrome Logo Pack


View more

Phenotype newsletter